rahvamajade nädal 2026_koduka päis.jpg

 

 

Avinurme Kultuurikeskus

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo/pilet

Piip ja Tuut teatri etendus "Piip ja Tuut kontserdil"

20. okt. kell 11.00

Sobilik vaatamiseks kogu perele ja lastele alates 3-eluaastast. Etendus kestab 50 minutit ja on vaheajata. Piletid 12,00 müügil 1 tund enne etenduse algust kohapeal. Grupibroneeringud: [email protected] või tel. 53415646

UUS Eesti mängufilm "Musta pori näkku"

21. okt. kell 18.00

Piletid 6/5 (soodus) müügil kohapeal tund enne filmi algust

Mustvee Muusika- ja Kunstikooli 3 osakonna SÜGISKONTSERT

22. okt. kell 18.00

tasuta

Perepäev- õpitoad, kino, kontsert, kohalik toit, laste kirbukas, ühistegevused peredele jpm.

24. okt. kell 11.00

–

Ardi Kikermani LOODUSFOTODE NÄITUS "MINU EESTIMAA"

Rahvamajade nädalal

–

 

 

Põltsamaa Kultuurikeskus

Sündmuse nimiKuupäev ja kellaaegLisainfo/piletVeebilink
Sander Õigus: "Kaksteist Kuud", stand-up etendusK 21.10.2026 kell 19:00-21:00vanusepiirang: soovituslik 16+https://sviby.com/et/select-ticket/39hfkb
Õhtu Mihkel Rauaga + kinoõhtu "Musta pori näkku"N 22.10.2026 kell 18:00Pilet 10/7€ müügil kultuurikeskuses.–
Hooaja avapidu/stiilipidu "100 aastat noor" (Põltsamaa saab 100 ja kultuurikeskus avab uue hooaja ajareisiga... Tantsuks mängib ansambel M.T.Project.)R 23.10.2026 kell 20:00––
Kose teater Kikerdis "Külalistemaja laibaga"P 25.10.2026 kell 16.00Etendus on saksa autorite loodud krimikomöödiaga kahes vaatuses kestvusega umbes 1,5 tundi. Pilet 10€ kohapeal sularahas.–

 

 

Torma Rahvamaja / Jõgeva Valla Kultuur

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo/pilet

Käsitööring, kus valmistatakse maitsvaid kotlette ja õpetatakse tegemist ka lastele19.10 kell 18.00-
Kinoõhtu uue Eesti komöödiafilmiga "Musta pori näkku"20.10 kell 19.00Pilet 6€/5€, müügil Fientas ja kohapeal

Noorte kunstiöö (Torma noortekeskus ja Torma Põhikool korraldavad juba aastaid oktoobris lastele kunstiööd. Teevad kunsti, kokkavad, vaatavad filmi, ööbivad rahvamajas.)

23. oktoobril

Ainult Torma kooli õpilastele.

Mari Annuka maalitud hetked "Kus meri kohtub lõuendiga" näitus-müükoktoobri lõpuni-

 

 

Puurmani Rahvamaja

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo/pilet

Kino "Musta pori näkku"19. oktoober kell 18.00Tavapilet 6€, sooduspilet 5€
Jumpingu näidistrenn lastele20. oktoober kell 16.00Tasuta.

Jumpingu trenn täiskasvanutele

20. oktoober kell 18.00 ja 19.00

Osalustasu 8€

Ülevallalise mälumängu hooaja avamine20. oktoober kell 19.00Osalustasu 2€
Perepäev Herberti teadusringiga. Avatud kohvik, võimalus batuudil hüpata.22. oktoober kell 18.00Pilet 3€.

 

 

Mustvee Kultuurikeskus

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Kontsert "Minu südames sa elad. Arne Oidi laulud." Esineb Kaunimate Aastate Vennaskond19. oktoober kell 18.00
Teeklubi. Noored tulevad külla!20. oktoober kell 11.00

MEIL SAAB KINO! - "Käpapatrull"

21. oktoober kell 11.30 

MEIL SAAB KINO! - "Musta pori näkku"21. oktoober kell 18.00
Mustvee valla eakate SÜGISPIDU "Sügis tuleb tantsuga..."22. oktoober kell 14.00
Mustvee valla noorte "KuldVillak"23. oktoober kell 16.00
Kultuurikohvik19.-25. oktoober
Toimuvad avatud proovid19.-25. oktoober

 

 

Pajusi Rahvamaja

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo/pilet

TÄIKA! Kellel soov kauplema tulla ja tuua oma müügiboks, helistage või kirjutage ning broneerige aegsasti müügikoht! Kellegi uus on kellegi vana...ja vastupidi ka. 

Oodatud osalema ka kõik laste ja noorte õpilasfirmad!
Sina tule säti oma müügiboks üles ja meie müüme..... Pühapäeval ootab sind kogutud summa, kui tuled järele jäänud kaubale järgi.
19.-25.10 kell 10.30 kuni rahvamaja sulgemiseni 
Laste ja noorte Teatristuudio avatud proov19. oktoober kell 18.00 

Rahvatantsurühma KALJAAN avatud trenn

19. oktoober kell 20.00

 

Kõrvitsatoitude õpituba.
Mida teha kõrvitsast?
Kõrvitsast saab teha nii salatit, putru, kotlette kui ka torti.....
Oma kokkamise salapära jagavad Tapiku küla parimad kõrvitsatoitude meistrid.
20. oktoober kell 18.00
Osalemine 5€.
Osalema on oodatud kõik huvilised, vanusepiirangut ei ole!
Daamide Seltsis Segasem avatud trenn20. oktoober kell 19.30 
Võimalus tulla Pajusi rahvamaja giidituurile - Rahvamaja tegevust tutvustab läbi ajaloo, noor giid Keito
21.-22. oktoober 
Rahvamaja avatud kell 10.00 -16.00.  Pärast seda osalevad kõik Põltsamaa Kultuurikeskuse Hooaja peol "Sada aastat noor"23. oktoober 
KTK noored rahvamuusikud24. oktoober kell 12.00 
Rahvamajade nädala, Laste ja noorte pühapäeva programm "Müsteeriumi lahendamine, kadunud professori saladus"  ja palju, palju põnevat veel....
25. oktoober kell 13.00  
Noorte pannkoogikohvik25. oktoober kell 12.00-16.00 
Seltskonnatantsu avatud trenn25. oktoober kell 16.00-18.00 
Rahvamajade nädala lõpetamine25. oktoober kell 18.00 

 

 

Kaarepere Rahvamaja

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Noored rahvamajas. Rahvamaja on kõigi jaoks. Teeme koos pannkooke, mängime lauamänge ja ajame juttu.

21. oktoober kell 17.00-19.00

 

 

Kääpa Rahvamaja

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo/pilet

Avatud uksed - pilatese võimlemine

19.10 kell 18.00 
Avatud uksed - naistantsurühm Linely trenn. Ühistantsimine.21.10 kell 19.00-21.00 
Kääpa OTT taluturg22.10 kell 18.00-19.00 
Avatud uksed - segakoor "Serviti" kooriproov. Kooslaulmine.22.10 kell 19.00-21.00 
Jõgeva teater esitleb: etendus "Rita koolitamine"23.10 kell 19.00Pilet 15€. Avatud kohvik.
Avatud uksed - käsitööring, koos meisterdamine25.10 kell 10.00-14.00 

 

 

Raja Vabaajakeskus

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo / pilet

Näitus „Voore käsitööklubi-25”

19.-23.10

Kontaktisik: Valentina Jazõkova, tel. 5225966

Müügipäevad

19.-22.10

Kontaktisik: Valentina Jazõkova, tel. 5225966

ÕPITUBA "Kõrvitsa küünlaalus" lastele ja täiskasvanutele! Igaüks saab värvida ja kaunistada oma valmis polümeersavist kõrvitsa!

21.10 kell 15.00

Kontaktisik: Valentina Jazõkova, tel. 5225966

Toolijooga 55+

21.10 kell 18.00

Kontaktisik: Valentina Jazõkova, tel. 5225966

 

 

Kasepää Rahvamaja

Sündmuse nimi

Kuupäev ja kellaaeg

Lisainfo / pilet

Rooted Heritage projekti näitus „Peipsimaa ja Cēsise piirkondade pärandtaimed”

19. - 23. oktoober

 

Kasepää Rahvamajas avatud uste päev. Tulge ja tutvuge Rahvamajaga ja tegevustega!

21. oktoober

 

Kasepää Rahvamaja Lauluansambli avatud lauluproov.

21. oktoober kell 16.00

 

Kasepää Rahvamaja läheb kinoga külla! Multifilm „Alligaator Arne” 

23. oktoober kell 10.00

Mustvee Lasteaias

MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing

registrikood 80252804
a/a number EE131010220073813010
postiaadress J. Vilmsi 55, 10115 TALLINN
e-post: [email protected]

 rahvamaja logo.png

Jälgi meid Facebookis